Vanaf oktober 2022 publiceren we onze dansavonden op hipsy.nl. Je ziet onze dansavonden op deze website en je kunt je per evenement aanmelden. De links vind je ook per evenement als je op de huidige webpagina doorklikt naar 'meer informatie over een event.

Laden Evenementen

Workshop door Marlie Wetemans en Vrij dansen op de muziek van DJ o’Nysos

Workshop volgt

Marlie Wetemans is biodanza docent en liefdescoach. Ze geeft regelmatig workshops die bijdragen aan liefde, vrede en harmonie in het leven van mensen. Biodanza gaat voor haar over volledig in contact zijn met jezelf en met je omgeving. Dansen geeft levensvreugde. Biodanza helpt om te groeien in liefde, vertrouwen en levensvreugde en deze ervaring wil ze graag delen met anderen. Ze geeft wekelijkse lessen in Almere, Weesp en Naarden.

Informatie over haar lessen vind je op www.biodanzametmarlie.nl en op www.liefdescoaching.nl

_____________________________________________________________________

Van 21 – 23.30 uur neemt DJ o’Nysos ons mee in een heerlijke dansavond.

DJ Wilco

DJ o’Nysos verzorgt vanaf 21 uur de muziek bij het vrije dansen.
Hij zal een compilatie creëren van bezielde, sensuele en groovy muziek, goed gemixt en in afstemming met de energie op de dansvloer.

Meer informatie over DJ 0’Nysos

Deel deze pagina

Gegevens

Datum:
za 21 jun 2025
Tijd:
19:30 - 23:30
Kosten:
€17 – €20
Boek hier:
https://hipsy.nl/event/87569-dansjevrij-te-naarden

Organisator

DJV! team Naarden

DansJeVrij! organiseert dansavonden in Amersfoort en Naarden. Elke 1e zaterdag in Amersfoort. Elke 3e zaterdag: in Naarden